De CC Moore Equinox Glugged Hookbaits zijn qua samenstelling en ingrediënten identiek aan de Equinox boilies en zijn gesoakt in de PVA-vriendelijke Equinox Liquid Boilie Dip.
De CC Moore Equinox Glugged Hookbaits zijn qua samenstelling en ingrediënten identiek aan de Equinox boilies en zijn gesoakt in de PVA-vriendelijke Equinox Liquid Boilie Dip. Deze hookbaits zijn voorzien van een zorgvuldig geselecteerde mix van robin red, kruiden, fruitextract, vismeel en proteïne. De CC Moore Equinox Glugged Hookbaits kunnen zowel op de haak als op de hair gevist worden.
Inhoud: 50 stuks Maat: 10 x 14 mm
Over CC Moore CC Moore staat bekend om haar hoogwaardige aassoorten die 100% uit vis-vriendelijke ingrediënten bestaan. Het Engelse merk heeft wereldwijd al menig karpervisser weten te overtuigen. Met name de nauwkeurig afgemeten hoeveelheden, die voortgekomen zijn uit een proces van jaren testen en bijschaven, hebben ertoe bijgedragen dat het aas van CC Moore zo onweerstaanbaar voor karper is. Zij weten immers het beste wat goed voor ze is!